Gardener's World o Roseta Urbalive

Opublikowano: 2019-02-20 18:20:44 Kategorie: Ogród , Prasa o nas

Gardener's World o Roseta Urbalive

Przed świętem zmarłych w czasopiście Gardener's World pojawił się tekst dotyczący naszej donicy Roseta. Zapraszamy do lektury!


Roseta Urbalive

Kompostownik Urbalive

Zbliża się Święto Zmarłych, czas kiedy liczniej odwiedzamy groby naszych bliskich. Na ten specjalny okres przygotowaliśmy donice oraz wazony serii Roseta Urbalive. To nowość na polskim rynku, która dedykowana jest aby upamiętnić tych, którzy już odeszli.

Na serię Roseta Urbalive składają się donice samonawadniające oraz dwa rodzaje wazonów wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Donice samonawadniające Roseta występują w dwóch rozmiarach oraz czterech kolorach do wyboru (biały, srebrny, brązowy oraz antracyt). Każda z donic posiada zbiornik na wodę ( 2l lub 5l) w zależności od średnicy donicy oraz specjalny system nawadniania, dzięki któremu rośliny mają zapewniony stały dostęp do wody, nawet do dwóch tygodni. W donicy umieszczony jest również system zabezpieczający rośliny przed zalaniem. Dzięki temu rozwiązaniu kwiatowe dekoracje na grobach naszych bliskich będą dłużej wygadały świeżo i estetycznie.

Roseta Urbalive

Wazony Roseta to kolejne rozwiązanie do zastosowania zarówno na płytach nagrobnych jak i na grobach ziemnych. Tutaj występują dwa rodzaje wazonów. Pierwszy to wazon do postawienia na płycie nagrobnej, posiadający tzw. obciążnik o masie 1,4kg, który uniemożliwia przewrócenie się wazonu nawet przy wietrznej pogodzie.

Drugi rodzaj wazonu przeznaczony jest do umieszczenia na grobie ziemnym. Tutaj stabilność zapewnia 12,5cm szpikulec wbity w ziemię.

Oba rodzaje wazonów są dostępne w dwóch pojemnościach (1l oraz 1,3l) oraz występują w czterech kolorach (biały, srebrny, brązowy i antracyt). Wewnątrz każdego wazonu znajduje się również nakładka pomagająca ułożyć kwiaty. W okresie zimowym wazon można wykorzystać do kompozycji ze sztucznych kwiatów.

Roseta Urbalive

Donice samonawadniające oraz wazony serii Roseta Urbalive można z powodzeniem stosować przez cały rok. Produkty są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV. Dzięki temu nie pękają pod wpływem mrozu, nie zmieniają kształtu oraz się nie odbarwiają zachowując estetyczny wygląd przez długi czas.

Produkty można nabyć w sklepie internetowym www.eko-ogrod.pl oraz w sklepach stacjonarnych sieci Selgross C&C.

Udostępnij