Stojak do donic Urbalive Baobab
  • Stojak do donic Urbalive Baobab
  • Stojak do donic Urbalive Baobab
  • Stojak do donic Urbalive Baobab - wymiary
Stojak do donic Urbalive Baobab
Stojak do donic Urbalive Baobab Stojak do donic Urbalive Baobab Stojak do donic Urbalive Baobab - wymiary

Stojak do donic Calimera 17 Urbalive Baobab

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drewniany stojak Baobab, który pasuje do doniczki Urbalive Calimera o średnicy 17 cm i jest dostępny w aż dwóch rozmiarach (81 cm oraz 109 cm). Stojak Baobab wykonany został z wysokiej jakości drewna. Jego smukłe, długie nóżki nadają mu niezwykłej elegancji, a naturalny kolor sprawia, iż wraz z umieszczoną na nim doniczką, przybliża nas swoim wyglądem do szlachetnego, pięknego drzewa.

Rozmiar
499,00 zł

W związku z problemami z dostępnością produktu u producenta brak możliwości zamawiania do odwołania.

Doniczka Urbalive Calimera to nie tylko doniczka z funkcją samo-nawadniania i z systemem przepływu powietrza, ale także bardzo funkcjonalne i niezwykle designerskie naczynie, które w duecie z zasadzonymi w niej roślinami tworzy obraz niemal idealny. A co jeśli umieścimy ją na stylowym, drewnianym stojaku? Doniczka z zawartością stanie się przepiekaną i bardzo oryginalną dekoracją każdego wnętrza.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drewniany stojak Baobab, który pasuje do doniczki Urbalive Calimera o średnicy 17 cm i jest dostępny w aż dwóch rozmiarach (81 cm oraz 109 cm). Stojak Baobab wykonany został z wysokiej jakości drewna. Jego smukłe, długie nóżki nadają mu niezwykłej elegancji, a naturalny kolor sprawia, iż wraz z umieszczoną na nim doniczką, przybliża nas swoim wyglądem do szlachetnego, pięknego drzewa.

Drewniany stojak do donic Calimera 17 Urbalive Baobab to niezwykle atrakcyjna i nietuzinkowa ozdoba, która z całą pewnością zwróci na siebie uwagę każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Designerski, drewniany stojak na kwiaty
  • Specjalnie zaprojektowany do doniczek Calimera Plastia o średnicy 17 cm
  • Pozwala uwydatnić piękno kwiatów
  • Oryginalna i niepowtarzalna dekoracja
  • Występuje w dwóch rozmiarach (wysokość: 81 cm i 109 cm)
  • Oryginalny, bardzo ciekawy, bliski naturze design, pomysłu czeskich projektantów Michaele Vratniková i Petry Mikoška z BOAdesign
  • Zwycięzca konkursu Red Dot Design w kategorii Design 2012
Plastia
165 6663404

Dane techniczne

Typ
Donica samonawadniająca
Linia
Baobab

Dodatkowe informacje

ean13
8590415005063

Zobacz także