Podpórka do storczyków Urbalive - listek - fioletowa
  • Podpórka do storczyków Urbalive - listek - fioletowa
  • Podpórka do storczyków Urbalive - listek - fioletowa
Podpórka do storczyków Urbalive - listek - fioletowa
Podpórka do storczyków Urbalive - listek - fioletowa Podpórka do storczyków Urbalive - listek - fioletowa

Podpórka do storczyków Urbalive - listek

Idealne wsparcie ukochanych i niezwykle ozdobnych kwiatów, będących ostatnio niezwykle popularnymi w niemal każdym domu. Dzięki tej podpórce subtelne storczyki będą rosły dokładnie tak, jak sobie tego Państwo zażyczą, nie czując obciążenia na niezwykle delikatnej łodydze. Oryginalny design sprawi, że wszystkie Państwa storczyki zyskają jeszcze więcej piękna, czyniąc tym samym jeszcze przytulniejsze i cieplejsze wnętrze Państwa czterech ścian.

Kolor
Rozmiar
9,90 zł

Podpórka do storczyków Urbalive Listek to idealne wsparcie ukochanych i niezwykle ozdobnych kwiatów, będących ostatnio niezwykle popularnymi w niemal każdym domu. Dzięki niej subtelne storczyki będą rosły dokładnie tak, jak sobie tego Państwo zażyczą, nie czując obciążenia na niezwykle delikatnej łodydze. Wysokość 60 cm pozwoli na maksymalny wzrost roślin, a ozdobny wygląd nada im jeszcze więcej elegancji. Dostępność w trzech wariantach kolorystycznych: zielonym, różowym i szarym sprawi, że narzędzie doskonale wkomponuje się w charakter kwiatów, świetnie dopasowując się do barwy ich płatków.

Wybierając podpórkę Listek zdecydują się Państwo nie tylko na piękny element ozdobny, ale też na wysoką jakość gwarantowaną przez czeską, rodzinną markę z 25-letnią tradycją i zamiłowaniem do roślin. Jej oryginalny design sprawi, że wszystkie Państwa storczyki zyskają jeszcze więcej piękna, czyniąc tym samym jeszcze przytulniejsze i cieplejsze wnętrze Państwa czterech ścian.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Idealnie dobrana wysokość 60 cm dostosowana do wszystkich storczyków
  • Czeska jakość produktu, gwarantująca trwałość i funkcjonalność
  • Dostępne trzy warianty kolorystyczne, umożliwiające dopasowanie do każdego wnętrza
  • Oryginalny design będący idealnym zastępstwem tradycyjnych, prostych podpórek
Plastia
160 6206046

Dane techniczne

Typ
Akcesoria
Szerokość
8 cm
Wysokość
60 cm
Długość
5 cm
Masa
0,03 kg

Dodatkowe informacje

ean13
8590415005285

Zobacz także