Podpórka do storczyków Urbalive - serce - szara
  • Podpórka do storczyków Urbalive - serce - szara
Podpórka do storczyków Urbalive - serce - szara

Podpórka do storczyków Urbalive - serce

Prześliczna podpórka w kształcie serca. Wysokość 60 cm pozwala na swobodny wzrost rośliny, nie obciążając jej i zapobiegając niepotrzebnym zniekształceniom łodygi. Gama kolorów sprawia, że świetnie dopasują się one do każdego wnętrza. Ich niepowtarzalny, oryginalny design wkomponuje się we wszystkie możliwe style wystroju, czyniąc je dodatkowo uniwersalnymi i ponadczasowymi.

Kolor
Rozmiar
9,90 zł

Od jakiegoś czasu storczyki obecne są w większości mieszkań. Są idealnym elementem dekoracyjnym, dodając wnętrzu nie tylko zieleni, ale też piękna i elegancji. Czeska marka Urbalive, ciesząca się 25-letnią tradycją postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom ich właścicieli, produkując niezwykle piękne i funkcjonalne podpórki.

Jedną z ich przedstawicielek jest prześliczna podpórka Urbalive w kształcie serca. Wysokość 60 cm pozwala na swobodny wzrost rośliny, nie obciążając jej i zapobiegając niepotrzebnym zniekształceniom łodygi. Dostępność dwóch kolorów: szarego i fioletowego sprawia, że świetnie dopasują się one do każdego wnętrza, nadając subtelności nie tylko samym kwiatom, ale też całemu otoczeniu. Ich niepowtarzalny, oryginalny design wkomponuje się we wszystkie możliwe style wystroju, czyniąc je dodatkowo uniwersalnymi i ponadczasowymi.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Idealnie dobrana wysokość 60 cm dostosowana do wszystkich storczyków
  • Czeska jakość produktu, gwarantująca trwałość i funkcjonalność
  • Dostępne dwa warianty kolorystyczne, umożliwiające dopasowanie do każdego wnętrza
  • Oryginalny design będący idealnym zastępstwem tradycyjnych, prostych podpórek
Plastia
160 6196041

Dane techniczne

Typ
Akcesoria
Szerokość
7,5 cm
Wysokość
60 cm
Długość
0,5 cm
Masa
0,0355 kg

Dodatkowe informacje

ean13
8590415520856

Zobacz także