Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z wkładem - kremowy
  • Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z wkładem - kremowy
  • Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z wkładem - kremowy
  • Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z wkładem - kremowy
  • Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z wkładem
  • Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z wkładem
Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z wkładem - kremowy
Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z wkładem - kremowy Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z wkładem - kremowy Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z wkładem - kremowy Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z wkładem Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z wkładem

Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z wkładem

Wazon nagrobkowy czeskiej marki Urbalive z linii Roseta to niezwykle komfortowe naczynie, umożliwiające wygodną pielęgnację oraz upiększenie każdego grobu. Wyposażony został w specjalny wkład, pełniący rolę obciążnika. Dostępność w aż czterech kolorach i dwóch rozmiarach umożliwia idealne dostosowanie do Państwa potrzeb. To niezwykłe naczynie nada charakteru każdemu miejscu spoczynku, czyniąc je eleganckim i oryginalnym bez względu na to, czy postawione zostanie na nagrobnej płycie, czy też bezpośrednio w ziemi.

Kolor
Pojemność
59,90 zł

W związku z problemami z dostępnością produktu u producenta brak możliwości zamawiania do odwołania.

Wazon nagrobkowy czeskiej marki Urbalive z linii Roseta to niezwykle komfortowe naczynie, umożliwiające wygodną pielęgnację oraz upiększenie każdego grobu. Jego wysoka jakość oraz wytrzymały materiał sprawiają, że doskonale sprawdza się w każdych warunkach pogodowych, radząc sobie z ich zmiennością i nieprzewidywalnością. Ponadczasowy, elegancki wygląd dopasuje się do nawet najbardziej wyszukanej kompozycji kwiatowej, a dostępność w aż czterech kolorach i dwóch rozmiarach umożliwia idealne dostosowanie do Państwa potrzeb.

Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta wyposażony został w specjalny wkład, pełniący rolę obciążnika. Uzupełnienie wkładu piaskiem czy drobnymi kamyczkami utrzyma naczynie w jednym, wybranym przez Państwa miejscu, zabezpieczając kwiaty przed upadkiem nawet w bardzo wietrzne dni. To niezwykłe naczynie nada charakteru każdemu miejscu spoczynku, czyniąc je eleganckim i oryginalnym bez względu na to, czy postawione zostanie na nagrobnej płycie, czy też bezpośrednio w ziemi.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Ciekawy, oryginalny design, wyróżniający się spośród tradycyjnych wazonów
  • Dostępność w czterech kolorach: kremowym, brązowym, szarym i srebrnym
  • Dwa rozmiary naczynia: o pojemności 1,0 l oraz 1,3 l
  • Wygodny wkład obciążający, zapobiegający przewróceniu
Plastia
160 6911040

Dane techniczne

Typ
Wazon
Linia
Roseta
Kształt
Okrągły
Szerokość
18 cm
Wysokość
30 cm
Długość
8,5 cm
Masa
1,602 kg

Dodatkowe informacje

ean13
8590415004073

Zobacz także