Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z kolcem - kremowy
  • Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z kolcem - kremowy
  • Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z kolcem
  • Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z kolcem
  • Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z kolcem - wymiary
Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z kolcem - kremowy
Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z kolcem - kremowy Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z kolcem Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z kolcem Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z kolcem - wymiary

Wazon nagrobkowy Urbalive Roseta z kolcem

Wazon nagrobkowy Urbalive z linii Roseta to idealne rozwiązanie dla wszystkich, poszukujących połączenia funkcjonalności, praktyczności oraz eleganckiej prostoty. Wygodny kolec osadzony u spodu pozwoli na wbicie wazonu w ziemię, dzięki czemu zapobiegną Państwo przewróceniu nawet w trudnych warunkach pogodowych. Możliwość wyboru dwóch pojemności oraz aż czterech wariantów kolorystycznych umożliwia dopasowanie wazonu do nawet najbardziej wymyślnych aranżacji.

Kolor
Pojemność
49,90 zł

W związku z problemami z dostępnością produktu u producenta brak możliwości zamawiania do odwołania.

Linia Roseta czeskiej marki Urbalive to ukłon w stronę wszystkich, którym zależy, aby nagrobki ich bliskich były zadbane, estetyczne i w piękny sposób świadczyły o ich pamięci. Ich oryginalny, ponadczasowy, ale jednocześnie elegancki i nowoczesny design doskonale prezentować się będzie zarówno w towarzystwie płyt, jak i samej ziemi, udoskonalając i nadając charakteru każdej kompozycji kwiatowej.

Wazon nagrobkowy Urbalive z linii Roseta to idealne rozwiązanie dla wszystkich, poszukujących połączenia funkcjonalności, praktyczności oraz eleganckiej prostoty. Wygodny kolec osadzony u spodu pozwoli na wbicie wazonu w ziemię, dzięki czemu zapobiegną Państwo przewróceniu nawet w trudnych warunkach pogodowych. Wysoka jakość i lekkość materiału czynią naczynie odpornym na ich zmienność, dzięki czemu pielęgnowane przez Państwa groby będą się pięknie prezentować bez względu na porę roku.

Możliwość wyboru dwóch pojemności oraz aż czterech wariantów kolorystycznych umożliwia dopasowanie wazonu do nawet najbardziej wymyślnych aranżacji.

CECHY SZCZEGÓLNE

  • Ciekawy, oryginalny design, wyróżniający się spośród tradycyjnych wazonów
  • Dostępność w czterech kolorach: kremowym, brązowym, szarym i srebrnym
  • Dwa rozmiary naczynia: o pojemności 1,0 l oraz 1,3 l
  • Wygodny kolec, zapobiegający przewróceniu
Plastia
160 6921040

Dane techniczne

Typ
Wazon
Linia
Roseta
Kształt
Okrągły
Szerokość
18 cm
Wysokość
30 cm
Długość
8,5 cm
Masa
0,426 kg

Dodatkowe informacje

ean13
8590415009641

Zobacz także